rrëshqitje derë

Përshkrim i shkurtër:

Frame Profiles 1. 6063-T5 thermal break aluminum extrusion, thickness 2.0mm for doors and 1.4mm for windows2. 6063-T5 non-thermal break aluminum extrusion, thickness 2.0mm for doors and 1.4mm for windows3.Aluminum clad wood Glazing 1. Double glass:5+12A+5;5+12A+5;6+12A+6;5+19A+5. Tint, argon gas, Low-E and built-in blinds are available2. Single glass: 4;5;6;8;123. Laminated glass: 3+0.38pvb+3;5+0.76pvb+5  Hardware 1.German brand: SIEGENIA, G-U, ROTO2.Australian brand: DORIC3.Chin...


 • FOB Çmimi: US $ 50 - 150 për metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 5 Square Meter
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheshi Meter në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, perëndimore Bashkimi, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Profilet Frame

  1. 6063-T5 nxjerrje termike break alumini, trashësi 2.0mm për dyer dhe 1.4mm për dritare 2. 6063-T5 jo-termike nxjerrje break alumini, trashësi 2.0mm për dyer dhe 1.4mm për dritare 3.Aluminum dru veshur

  lustrim

  1. qelqi dyfishtë: 5 + 12A + 5; 5 + 12A + 5; 6 + 12A + 6; 5 + 19A + 5. Tint, gaz argon, Low-E dhe ndërtuar në blinds janë në dispozicion 2. xhami Single: 4, 5, 6, 8, 12 3. petëzuar qelqi: 3 + 0.38pvb + 3; 5 + 0.76pvb + 5 

  Hardware

  Markë 1.German: SIEGENIA, GU, ROTO 2.Australian markë: dorik 3.Chinese markë: KINLONG, Hopo

  Fly ekran

  Ekran sigurisë çeliku 1.stainless 2.Retractable ekran pleated 3.Normal tekstil me fije qelqi ekran

  përfundojë sipërfaqe

  Veshja 1.Powder 2.Anodized 3.Electrophoresis 4.Wood drithëveshja e karbonit 5.Fluorine

  materialet instalimi

  kënde alumini, druri zbulon, nën sills dhe nën kokat janë në dispozicion
  Certifikatat AS2047, AS / NZS2208, AS1288, ISO9001, TUV, SGS

  1)  rrëshqitje derë Lock

  Shfaqja e hollë dhe të projektimit të sigurisë

  Fillimisht standarde Australia projektuar me goditje të dyfishtë dhe bllokoj kyç për të garantuar sigurinë.

  2)  rrëshqitëse Track

   ngarkesës të lartë duke mbajtur dhe pa probleme rrëshqitje

  Mbështetja dyer detyrë e rëndë brez ndërsa rrëshqitje pa probleme, dizajn qajnë vrimë mban shiut off

  3)  përforcuar Mullion

  Dizajn të veçantë kundër  ciklon

  Një pjesë accessional për të rritur rezistencën e ngarkesës së erës në ditë të keqe e motit

  4)  dyfishtë Glass

   Sytë e ndritshme qasjen botën e jashtme

  AS / NZS 2208 standarde qelqi dyfishtë ashpërsuar, energji-efektive dhe transmetimi të lartë

  5)  C Orner J oint

   Duke u ndalur në detaje, nuk ka ujë apo ajër rrjedhje

  USA sealant qelqi markë dhe gjermane kuvendit markë ngjitës arritur performancën e shkëlqyer në kohezionin, qëndrueshmëri, ngrohje dhe rezistenca e ftohtë dhe motit-provë

  01 02 03 04 05 06

  20170619171933

  20170619164141

  20170619171916

  20170619164229

  20170619164242

  20170619164321

  20170619164331 paketim të anijeve

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !