FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

RS është një prodhues i dritareve prej alumini dhe dyert e specializuar në prodhimin dhe eksportimin e kësaj fushe për më shumë se 15 vjet. E vendosur në Shanghai City, fabrika jonë është varg vetëm 30 minuta për drejtimin larg nga Aeroporti Ndërkombëtar i Pudong, ju mirëpresim të vizitojë fabrikën tonë!

A keni instaluesit, ose mund ta dërgoni ekipin e instalimit në faqen e projektit?

Normalisht, ne ju japin me manualin e instalimit ose udhëzime. Dhe ne mund të dërgojmë ekipin tonë instalimit për vend pune, nëse është e nevojshme.

Po në lidhje me paketën tuaj? Çfarë do të bëni në qoftë se dritaret janë dëmtuar kur kam hapur paketa?

Paketat tona janë me materiale mbrojtëse paketimin brenda dhe paletës hekuri të cilat janë të fortë dhe të qëndrueshme.

Në qoftë se dritaret janë dëmtuar, kur ju merrni, ju lutemi të na dërgoni fotot dhe ne do t'ju zëvendësojë me të reja falas.

Çfarë do të bëni nëse ju më dërgoni produktet papërshtatshme?

RS do të ju dërgoj vizatimet, duke përfshirë të gjitha detajet e dritaret tuaja për konfirmim para se të prodhimit. Por nëse ne të ju dërgojnë produktet e gabuar, ne duhet t'ju zëvendësojë me të reja falas.

Mund të ju ofrojnë mostër të lirë për testimin e cilësisë?

Mostra është në dispozicion. Por normalisht klienti duhet të ngarkohet në koston e mallrave.

A mund të pranoni OEM apo shërbim ODM?

Po, ne mund te percaktoje produkteve sipas kërkesave të klientëve të veçantë dhe të pranojë harton përshtatur.

Sa kohë është periudha e garancisë të cilësisë dhe pas shitjes shërbimi?

RS të sigurojë garanci 10-vjeçare e cilësisë për dritaret dhe dyert tuaja. Ju mund të telefononi ose e-mail për ne, ne do t'ju përgjigjen brenda 16 orëve dhe të ofrojnë zgjidhje të realizueshme.

Faleminderit për të qenë të interesuar në produktet tona dhe të shërbimit, të mirëpritur të kontaktoni ekipin tonë në qoftë se keni nevojë për ndonjë ndihmë!

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !