Profili i kompanisë

HTB1clQDOXXXXXcFaXXXq6xXFXXXd HTB1pZgYOXXXXXXWXFXXq6xXFXXXq HTB1sQ0cOpXXXXalaXXXq6xXFXXXE

Lloji i biznesit:  Prodhues, Kompania Trading
Vendodhja: Shanghai, China (Mainland)
Produktet kryesore: Dyer alumini, alumini Window, mbyllur Window, Top-varur Window, SlidingWindow
Gjithsej Punonjës: 51 - 100 People
Të ardhurat totale vjetore: US $ 5 milion - US $ 10 milion
Viti Themeluar: 2010
Top 3 Tregjet: Oqeania 70.00% Evropa Perëndimore 15.00% në Amerikën e Veriut 15.00%
Certifikatat: ISO9001
Certifikatat e produktit: Raporti Test, TUV, SGS

Shanghai Renshi Dyer & Windows Co, Ltd, të vendosura në Shanghai, është një prodhues i dyerve dhe dritareve cili ka qenë prodhim dhe kërkime në këtë fushë për mbi 10 vjet. Produktet tona kryesore janë dyer alumini dhe dritaret, dyert UPVC dhe dritare, louvers alumini, dyer pranverë, parmak dhe kështu me radhë. Tregjet tona kryesore janë Australia, SHBA dhe Evropë. Ne kemi miratuar nga Sai globale dhe kaluar certifikimin AS2047. Për më tepër, ne do të kemi një sallë ekspozite të drejtpërdrejtë në Sydney për të ofruar para dhe pas shitjes shërbimi. Ne përdorim materiale të cilësisë, për shembull, profilin Fenglu alumini dhe pajisje dorik hardware për të përsosur produktet tona. Me prodhimin e shumë vite dhe përvojën eksportuese dhe kontrollin e cilësisë sipas standardeve strikte, cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbimi i vëmendshëm janë të garantuara. Kjo është arsyeja pse klientët tanë të bashkëpunojnë me ne vazhdimisht.

Ne sinqerisht mirëpritur klientët potencial dhe aktual të na kontaktoni për biznes në të ardhmen në bazë të marrëdhënies dhe përfitime reciproke!

Trade & Market
tregjet kryesore Totali i të ardhurave (%)
Oqeani 70.00%
Europa Perëndimore 15.00%
Amerika e Veriut 15.00%
Përqindja Export: 81% - 90%
Mode Export: Duke përdorur një agjent
  Kemi licencë eksporti
Nr i punëtorëve në Departamentin e Tregtisë: 6-10 People

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !