Australia Style mbyllur Window me zinxhir dorezë e xhamave

Përshkrim i shkurtër:

Frame Profiles 1. 6063-T5 thermal break aluminum extrusion, thickness 2.0mm for doors and 1.4mm for windows2. 6063-T5 non-thermal break aluminum extrusion, thickness 2.0mm for doors and 1.4mm for windows3.Aluminum clad wood Glazing 1. Double glass:5+12A+5;5+12A+5;6+12A+6;5+19A+5. Tint, argon gas, Low-E and built-in blinds are available2. Single glass: 4;5;6;8;123. Laminated glass: 3+0.38pvb+3;5+0.76pvb+5  Hardware 1.German brand: SIEGENIA, G-U, ROTO2.Australian brand: DORIC3.Chin...


 • FOB Çmimi: US $ 50 - 150 për metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 5 Square Meter
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheshi Meter në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, perëndimore Bashkimi, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Profilet Frame

  1. 6063-T5 nxjerrje termike break alumini, trashësi 2.0mm për dyer dhe 1.4mm për dritare 2. 6063-T5 jo-termike nxjerrje break alumini, trashësi 2.0mm për dyer dhe 1.4mm për dritare 3.Aluminum dru veshur

  lustrim

  1. qelqi dyfishtë: 5 + 12A + 5; 5 + 12A + 5; 6 + 12A + 6; 5 + 19A + 5. Tint, gaz argon, Low-E dhe ndërtuar në blinds janë në dispozicion 2. xhami Single: 4, 5, 6, 8, 12 3. petëzuar qelqi: 3 + 0.38pvb + 3; 5 + 0.76pvb + 5 

  Hardware

  Markë 1.German: SIEGENIA, GU, ROTO 2.Australian markë: dorik 3.Chinese markë: KINLONG, Hopo

  Fly ekran

  Ekran sigurisë çeliku 1.stainless 2.Retractable ekran pleated 3.Normal tekstil me fije qelqi ekran

  përfundojë sipërfaqe

  Veshja 1.Powder 2.Anodized 3.Electrophoresis 4.Wood drithëveshja e karbonit 5.Fluorine

  materialet instalimi

  kënde alumini, druri zbulon, nën sills dhe nën kokat janë në dispozicion
  Certifikatat AS2047, AS / NZS2208, AS1288, ISO9001, TUV, SGS

  1)  Zinxhiri Winder

  AS standarde dhe njerëzore ized  projektimit

  projektuar fillimisht dhe prodhuar në Australi, zinxhir rregullueshme për limitin e sigurisë dhe thjesht për të vepruar

  2)  fërkimit Stay

  qëndrueshmëri të lartë me cilësi premium

  Mbështetja e rëndë brez dritare detyrë me qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë shërbimit

  3)  dyfishtë Glass

  Sytë e ndritshme qasjen botën e jashtme

  AS / NZS 2208 standarde qelqi dyfishtë ashpërsuar, energji-efektive dhe transmetimi të lartë

  4)  C Orner J oint

  Duke u ndalur në detaje, nuk ka ujë apo ajër rrjedhje

  USA sealant qelqi markë dhe gjermane kuvendit markë ngjitës arritur performancën e shkëlqyer në kohezionit, qëndrueshmëri, ngrohje dhe rezistenca e ftohtë dhe motit-provë.

   01 02 03 04 05 06 07

  20170619171933

  20170619164141

  20170619171916

  20170619164229

  20170619164242

  20170619164321

  20170619164331 paketim të anijeve

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !