• 1
  • 2-1
  • 3

Çfarë bëjmë ne?

Shanghai Renshi Dyer & Windows Co, Ltd, është një prodhues dhe eksportues i dritareve dhe dyerve të cilët ka qenë i studjuar në këtë fushë për mbi 15 vjet. Linjat e produkteve tona janë të shpërndara gjerësisht në dritare alumini dhe dyer, dritare me grila alumini, parmak qelqi dhe pishinë gardh, etj Tregjet tona kryesore janë Australia, Zelanda e Re, Amerika dhe vendet evropiane.

By përvojë të pasur në prodhimin dhe eksportimin, ne mund të japin planet e mundshme të projektimit për të gjitha llojet e shtëpive të banimit dhe ndërtesa tregtare. Përveç kësaj, sipas standardeve strikte, cilësinë tonë dhe të shërbimit janë të garantuara. Kjo është arsyeja pse ne kemi fituar reputacion të favorshme dhe klientët globalisht.

Ne sinqerisht mirëpritur klientët potencial dhe aktual të na kontaktoni për të ardhmen e biznesit të bazuar në përfitime reciproke!

 

opsionet e ndryshme

Zgjidhni stil ideale për dekorimin më të mirë të shtëpisë tuaj.

Kontaktet

  • Nr.135 Yanda Road, huinan Town, Pudong New District, Shanghai, China
  • info@shrenshi.com

Kompania News

CUSTOMER FROM AUSTRALIA VISITED Shanghai ...

  The customer Mr. Parwez came to visit our company on April 13, 2018. Our international sales person received him and took him to visit our factory. He had many interested in our 100 series products with AS 2047 s...
04/16/18

LOAD GOODS INTO ONE 20GP

On 15th March, the goods of our customer in Melbourne were loaded into one 20GP, which includes aluminum doors&windows. With many years’ experience of manufacture and exporting, we can provide feasible design plan...
03/16/18

the ALIBABA Centurion War

We, Shanghai Renshi doors&windows attended  the ALIBABA activity called the Centurion War. It began from  5th March to .20th April . Our sales target is: $190,000.00. We pledge our lives to achieve the goal. Turin...
03/05/18

Holiday notice for the Spring Festival of...

To celebrate the Spring Festival of 2017, our company will close from 10th -22th, open on 23th February (Friday). The general manager Mr. James Huang of Renshi windows&doors wish everyone Happy New Year 2018.  May...
02/09/18

Delivery goods to Melbourne Australia

On 27th January, 2018,  the goods of our customer in Melbourne were loaded into one 40 High Cube, which includes aluminum folding doors&windows, skylights and balustrades. This project is very demanding and tight ...
01/29/18
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !