Контактирајте не

Шангај Renshi врати и прозорци копродукции, ООД

адреса

No.135 Yanda патот, Huinan Таун,

Пудонг Нов округ, Шангај, Кина

Е-пошта

телефон

Телефон: + 86-021-20791008

Факс: + 86-021-20791009

WhatsApp: + 86-18801866308

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !