компанијата способност

Трговија и пазар

20170524150045

главни пазари

  Вкупниот приход (%)
Океанија 70,00%
Западна Европа 15,00%
Северна Америка 15,00%
  Вкупно Годишна продажба: US $ 5 милиони - US $ 10 милиони
  Извоз Процент: 81% - 90%

бизнис Услови

  Прифатени Услови за испорака: ФОБ, ЦФР, CIF, EXW, ДДП, DDU
  Прифатени плаќање Валута: Долари, евра, CNY
  Прифатени Тип на плаќање: T / T, L / C, Western Union
  Најблиската пристаниште: Шангај пристаниште

трговијата Способност

  Број на вработени во трговија департмент: 6-10 луѓе
  Просечна Водач Време: 25 ден (а)
  Извоз на владата: Користење на средство
Дали поседуваат дозвола за извоз
Дозвола за извоз број: 01782254
извоз Име на компанија: Шангај Renshi врати и прозорци копродукции, Ltd
Лиценца Фото:
HTB1D9qhLXXXXXb9XXXXq6xXFXXXV

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !