Профил на компанијата

HTB1clQDOXXXXXcFaXXXq6xXFXXXd HTB1pZgYOXXXXXXWXFXXq6xXFXXXq HTB1sQ0cOpXXXXalaXXXq6xXFXXXE

Бизнис информации:  Производителот, трговско друштво
локација: Шангај, Кина (континентална)
Главни производи: Алуминиумски врати, алуминиумски прозорци, задна прозорецот, Топ-обесени прозорецот, SlidingWindow
Вкупно вработени: 51 - 100 Луѓе
Вкупно Годишна продажба: US $ 5 милиони - US $ 10 милиони
Година на формирање: 2010
Топ 3 пазари: Океанија 70,00% Западна Европа, 15,00% во Северна Америка 15,00%
сертификати: ISO9001
Сертификати на производот: Извештај за тестирање, TUV, SGS

Шангај Renshi врати и прозорци копродукции, Ltd, која се наоѓа во Шангај, е професионална производител на врати и прозорци кој е производство и истражување во оваа област за над 10 години. Нашите главни производи се алуминиумски врати и прозорци, врати и прозорци молк, алуминиум louvers, пролет врати, оградата и така натаму. Нашите главни пазари се Австралија, САД и Европа. Имаме одобрени од страна на ВРИ Глобал и положено AS2047. Покрај тоа, ќе имаат директно изложбен салон во Сиднеј за да го понуди пред и по продажбата на услугата. Се користат квалитетни материјали, на пример, Fenglu алуминиумски профил и дорски хардвер додатоци да се пречека нашите производи. Со многу години производство и извоз на искуство и контрола на квалитетот под строги стандарди, со врвен квалитет, конкурентна цена и внимателен услуга се загарантирани. Тоа е зошто нашите клиенти да соработуваат со нас постојано.

Искрено се добредојдени потенцијалните и сегашните клиенти да не контактирате за иднината на бизнисот врз основа на односот и взаемна корист!

Трговија и пазар
главни пазари Вкупниот приход(%)
Океанија 70,00%
Западна Европа 15,00%
Северна Америка 15,00%
Извоз Процент: 81% - 90%
Извоз на владата: Користење на средство
  Дали поседуваат дозвола за извоз
Број на вработени во трговија департмент: 6-10 луѓе

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

WhatsApp Online Chat !