• 1
  • 2-1
  • 3

Што правиме?

Шангај Renshi врати и прозорци копродукции, Ltd е професионална производител и извозник на прозорци и врати кои е истражување во оваа област за над 15 години. Нашите производни линии се широко распространети на алуминиумски прозорци и врати, алуминиумски жалузини, стакло оградата и базен ограда, итн Нашите главни пазари се Австралија, Нов Зеланд, Америка и европските земји.

Со богато искуство во производство и извоз, ние може да обезбеди изводливо дизајн планови за сите видови на станбени куќи и деловни објекти. Покрај тоа, под строги стандарди, нашиот квалитет и услуга се загарантирани. Тоа е причината зошто имаме победи поволни угледот и клиенти на глобално ниво.

Искрено се добредојдени потенцијалните и сегашните клиенти да не контактирате за иднината на бизнисот врз основа на взаемна корист!

 

различни опции

Изберете идеален стил за најдобрите декорација на вашиот дом.

Контакт

  • No.135 Yanda патот, Huinan Таун, Пудонг Нов округ, Шангај, Кина
  • info@shrenshi.com

компанијата Вести

CUSTOMER FROM AUSTRALIA VISITED Shanghai ...

  The customer Mr. Parwez came to visit our company on April 13, 2018. Our international sales person received him and took him to visit our factory. He had many interested in our 100 series products with AS 2047 s...
04/16/18

LOAD GOODS INTO ONE 20GP

On 15th March, the goods of our customer in Melbourne were loaded into one 20GP, which includes aluminum doors&windows. With many years’ experience of manufacture and exporting, we can provide feasible design plan...
03/16/18

the ALIBABA Centurion War

We, Shanghai Renshi doors&windows attended  the ALIBABA activity called the Centurion War. It began from  5th March to .20th April . Our sales target is: $190,000.00. We pledge our lives to achieve the goal. Turin...
03/05/18

Holiday notice for the Spring Festival of...

To celebrate the Spring Festival of 2017, our company will close from 10th -22th, open on 23th February (Friday). The general manager Mr. James Huang of Renshi windows&doors wish everyone Happy New Year 2018.  May...
02/09/18

Delivery goods to Melbourne Australia

On 27th January, 2018,  the goods of our customer in Melbourne were loaded into one 40 High Cube, which includes aluminum folding doors&windows, skylights and balustrades. This project is very demanding and tight ...
01/29/18
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

WhatsApp Online Chat !